Rodeo Stampede:Sky Zoo Safari

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 336,5 MB
  • Version 1.13.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Yodo1
Koşarak hayvanları toplayın ve hayvan çiftliğinizi her geçen gün daha da genişletin.

Rodeo Stampede:Sky Zoo Safari mobil oyununda rodeocu olarak yer alacaksınız. Oyun piyasasına kaliteli oyunlar kazandırması ile adından söz ttirmeyi başaran Yodo1 stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu keyifli oyunda rodeo olacak ve hayvanları toplayarak size özel bir alan içerisinde onları büyüteceksiniz. 

Binevi hayan çiftliği şeklinde düşünebileceğiniz Rodeo Stampede mobil oyunu ile sizde Android cep telefonunuzda  sıkılmadan oyun oynayabilirsiniz. Oyunumuz hem sizlere hem de çocuklarınıza hitap edecek başarılı bir oyun olmuştur. İster kendiniz rodeo olun isterseniz de çocuklarınızın oynamasına izin vererek onları rodeo yapın. Kendinize özel bir hayvan dünyası oluşturarak eğlenebilirsiniz. Kendi atınızın üstüne atlayarak en hızlı şekilde kşacak ve çevrenizdeki hayvanları yakalamaya çalışacaksınız. 

Hızınızı kesmeyin ve dikkatli olun hayvanlar her yanınızdan geçiyor onları yakalamak için elinizi hızlı tutun bu sizin başarınız olacak. Koşu oyunlarına benzeyen bir mobil oyun olması da dikkatlerden kaçmayan bu aksiyon oyununda temel amacınız hızlı bir şekilde koşarak çevrenizde ki hayvanları yakalayarak kendi çiftliğiniz içerisine götürmek. 

Rodeo Stampede:Sky Zoo Safari indir
DİĞER SÜRÜMLER