Rodeo Stampede:Sky Zoo Safari

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 336,5 MB
  • Version 1.13.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Yodo1
Hayvanlar ile içli dışlı olmayı seven oyuncularımızın mutlaka seveceği bir oyun ile karşı karşıyasınız.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayacağınız Rodeo Stampede:Sky Zoo Safari mobil oyununda durmadan koşacak ve çevrenizden geçen hayvanları yakalayarak onları kendi çiftliğinize götüreceksiniz. Sevimli hayvanlar yakalanmak üzere sizleri bekliyor. 

Rodeo olarak yer alacağınız Rodeo Stampede:Sky Zoo Safari mobil oyunda çiftliğinizi her geçen gün daha da büyütecek ve onları besleyeceksiniz. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken hayvanları toplamak ve  bir çatı altında beslemeye başlamak. Platform üzerinde oynanan koşu oyunlarına benzeyen bu keyifli oyunda sizde başarılı bir oyun performansı sergileyebilirsiniz. Yanınızdan geçen hayvanları yakalamak için onların üzerine atlamanız ve o an evcilleştirmeniz gerekiyor. Aksi halde vahşi hayvanlar asla sizin elinize geçmeyecektir. 

Oyunun grafiksel yapısı ve oyunun içerikleri sizlere eğlenceli bir dünya sunacağını gösteriyor.Elinizi çabuk tutun hayvanlar sağınızdan solunuzda her an ilerlemektedir. Onları toplayabilmek için üzerlerine atlayın ve kendi hayvan çiftliğinize yeni bir hayvan kazandırmanın keyfi ile yaşayın. Mobil cihazınız sizlere bu konu hakkında yardımcı olacaktır. 

Daha Fazla Göster
Rodeo Stampede:Sky Zoo Safari indir
DİĞER SÜRÜMLER